Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Pasłęku o sytuacji w Urzędzie Miejskim już czwartek o 14.

Krzysztof Kopański. Opublikowano w Samorząd Miejski | 1926 odsłon.

1-p1060724-640x260.jpgZgodnie ze złożonym wnioskiem naszego Klubu Radnych "PASŁĘK RAZEM" w najbliższy czwartek tj. 12 maja 2016r.  o godz. 14 odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Pasłęku w sprawie sytuacji w Urzędzie Miejskim w Pasłęku.

Porządek obrad będzie następujący:

Porządek obrad 

&11.      Otwarcie obrad

$12.      Stwierdzenie prawomocności obrad

$13.      Wybór sekretarza obrad

$14.      Przyjęcie porządku obrad

$15.      Przedłożenie przez burmistrza Wiesława Śniecikowskiego szczegółowego sprawozdania ze swoich działań i powodów, które zadecydowały o zmianach w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Pasłęku ze szczególnym uwzględnieniem skutków finansowych dla budżetu Gminy

$16.      Zapytania radnych w temacie objętym posiedzeniem

$17.      Podjęcie uchwały wyrażającej zaniepokojenie sytuacją pracy Urzędu i zobowiązanie Burmistrza do opracowania programu oszczędnościowego

$18.      Zamknięcie posiedzenia

Mamy nadzieję, na rzeczową i konstruktywną  dyskusję, gdyż sprawa dokonanych zmian na początku maja bulwersuje mieszkańców Pasłęka i całej gminy. Do nas radnych zwracają się obywatele z pytaniami o powody tych zmian  oraz czy jako rada mamy z tym coś wspólnego. Zbyt wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Liczymy, że sesja pomoże wyjaśnić wiele spraw.

ZZainteresowanych zapraszamy na obrady 12 maja o 14 w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego. 

Komentarze  

+2 #2 forfiter 2016-05-16 12:47
stchórzył, bo uchwały nie głosowano. Wysłano pasłęcką Rzeplińską, która oznajmiła, że uchała jest niezgodna z konstytucją.. znaczy z prawem.... bo jest "uczuciowa".
Cytować
+2 #1 wyborca 2016-05-11 11:06
Bardzo dobrze, ze są czujni radni i naprawdę przejmują się tym, co burmistrz wyczynia. Ciekawe, czy burmistrz nie stchórzy i czy w ogóle przyjdzie na sesję. Podobno ma cykora, ale może wyśle asystenta.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież